Erkende Papegaaienopvang
“Hallo schatje!” Chico, een gezellige grijze roodstaartdame, begroet je ’s ochtends graag op deze manier. De perfecte manier om je dag te starten als je het ons vraagt!
Chico heeft haar hele leventje gezellig bij haar mensenvriend in huis gewoond. De twee hadden duidelijk veel aanspraak aan elkaar. Als Chico je ‘oke’ bevonden heeft, kletst ze dan ook de oren van je hoofd. En dat is best handig! Ze vertelt je precies wat ze van je verlangt. Een schoon kooitje, douchen, gezellig een kopje koffie drinken… Ze zal er zelfs voor zorgen dat je haar favoriete snacks niet vergeet als je volgens haar ‘boodschapjes gaat doen’. Maar daar trapt haar opvanggezin natuurlijk niet in 😉
Naast kletsen kan ze ook heel mooi zingen en fluiten. Tenminste, als je haar eigen woorden mag geloven. Of het echt zo mooi is, is nog een klein discussiepuntje. Het fluiten gebeurt in iedergeval met passie en overgave! Vooral klassieke muziek ligt haar goed, maar ook een kinderliedje mag best op zijn tijd.
Het samenwonen met mensen lijkt Chico erg goed te bevallen. De keerzijde hiervan is wel dat het dametje in haar 29 jaar niet zo veel heeft meegemaakt. Nieuwe dingen zijn dus best spannend. Inmiddels geniet ze wel heerlijk van het lentezonnetje en gaat ze steeds vaker mee op stap. Ze lijkt er zelfs steeds meer achter te komen dat vrouwen geen vreemde wezens zijn, maar ook gewoon mensen die zelfs wel aardig kunnen zijn. Helemaal niet zo spannend als ze op voorhand dacht.
Ben jij ook een lekkere kletskous en wil jij met Chico nieuwe avonturen beleven? Kom dan kennismaken met deze gezellige dame tijdens onze praktijksessie